b143be139d3c916e4db5e4b7a457c1b2
Kontakty a otevíračka

Napište nám:

posta@kartes.cz

 

Zavolejte nám:

Telefon: +420 604 130 135


Přijďte se na nás podívat:

Areál VUT, objekt číslo 22, Kraví hora, Brno 602 00

 

AUTEM

Odbočte z ulice Veveří, okres Brno-město do ulice Rybkova. Pravděpodovně vás zarazí označení, že vjíždíte do slepé ulice, nenechte se ale zmást a neohroženě pokračujte nahoru až k areálu VUT, který se nachází v zatáčce na kopci po pravé straně. Kolem recepce vjeďte dovnitř a dejte se hned po levé straně silnící nahoru. Kartes sídlí ve žluté budově číslo 22 (třetí objekt zezhora). Parkovat můžete pohodlně až před našimi dveřmi.

MHD

Trolejbusem např. z Mendlova náměstí číslo 25 nebo 26 na zastávku Čápkova. Následně 15 minut chůze (viz mapa).

Šalinou číslo 3 nebo 11 z Židenic a Lesné na zastávku Rybkova. 15 minut chůze (viz mapa).

Nebo šalinou číslo 4 z brněnského centra (zastávka Česká) na zastávku Náměstí Míru. 9 minut chůze (viz mapa).

 

Otevírací doba:

PO až ČT 8:00 - 14:00, PÁ 8:00 - 12:00

           

Přečtěte si, jaké jsou 4 hlavní výhody kartáčování, a v sauně bez kartáče nedáte ani ránu

Přečtěte si, jaké jsou 4 hlavní výhody kartáčování, a v sauně bez kartáče nedáte ani ránu

02. 10. 2020, 12:20

V kanceláři vám ještě nezatopili? Víme jak se obrnit!

Máme pro vás skvělé zprávy. Už je to tady. Konečně jsme se dočkali. Sychravo, vlezlo, nevlídno. Člověku se nechce dobrovolně vytáhnout paty z domu a nejradši by se viděl s čajíčkem u dobré knihy nebo filmu. Víte, co s sebou ale toto nehezké počasí přináší? Ano, vážení, nastává nám čas saunování. Obnovte permanentky, nahoďte ručníky a hurá do potíren, které právě otevírají dokořán své dveře a lákají potuchtivé.

Pozitivní účinky saun tu nebudeme dlouze rozepisovat, milovníkům jsou jistě známi. V sauně dochází k výraznému prohřátí těla a následnému zchladnutí. To napomáhá k regeneraci, otužování organismu a zvyšení obranyschopnosti. Pokud vám bývá často zima, ať už jste kdekoliv, pravidelné saunování vám od studených rukou jistě pomůže.

Zkusili jste během sauny použít saunovací kartáč? Přečtěte si, jaké jsou 4 hlavní výhody kartáčování, a v sauně už bez tohoto dřevěného štětináče nedáte ani ránu.

Napumpuje vám do žil více energie

Pokud máte věčně studené nebo oteklé nohy a přijdete si bez energie, může být jednou z příčin právě špatný krevní oběh. Není žádnou novinkou, že zvýšenou fyzickou námahou krev v žilách rozproudíte. Věděli jste ale, že vám i kartáčování pokožky během saunování dodá šťávu do žil a sníží vysoký krevní tlak?

Pomůže vám s bojem proti celulitidě

Ano, pomerančová kůže je noční můrou kdekoho a boj proti ní může být někdy zdlouhavý a nekonečný. Věříme, že ti z vás, koho celulitida trápí, si přečetli už tisíce článků a zaručených receptů jak zvítězit a nepadnout na kolena. A co takhle zkusit saunovací kartáč? Kartáčováním zaručeně zlepšíte váš krevní oběh, a tím se zvýší průtok krve i v problematických pomerančových partiích.

Odhodí vaší starou kůži

Štětináč vám pomůže vyloučit nejen přebytečné odpadní látky z těla organismu, čímž vaše pokožka bude pružnější, pevnější a dokonale hladká, ale docílí i toho, že se zbavíte vaší suché kůže. Mějte ale na paměti, že suchá kůže není jenom kosmetická vada na kráse, ale může signalizovat i určitá onemocnění, od kterých vás pouhé kartáčování bohužel nezachrání.

A teď to nejlepší na konec

Nejlepší výhodou na kartáčování je ten pocit uvolnění, který vás během kartáčování pohltí.  A už jen kvůli němu, to rozhodně stojí za to.

Učený z nebe nespadl aneb jak se stát mistrem kartáčování

Začněme u samotného výběru. Nebojte, nejde o zkoušku z dospělosti, je však dobré se alespoň zamyslet, jak hodně tvrdé štětinky naše pokožka snese. Pánové jistě ocení kartáč s mexickým fíbrem, který je díky větší tvrdosti vlákna určen spíše pro silnější nátury. Ženám bude slušet ten klasický NATUR, který je osazen jemnější přírodní štětinou. Co se manipulace s kartáčem týče, nesnažte se na něj příliš tlačit, mohli byste se zbytečně poškrábat a poranit si tak vaši pokožku. Kartáčování končetin směřujte vždy pohyby k srdci, v oblasti břicha postupujte krouživými pohyby a v případě dekoltu buďte nad míru opatrní. Po kartáčování a saunování obecně není radno používat mýdlo ani jiné sprchové gely, které by ucpaly otevřené kožní póry. Jednoduše se „po akci“ opláchněte vlažnou vodou a je to. Pokud trpíte na kožní problémy, štětináčům se vyhněte, ať zbytečně nešíříte onemocnění po celém vašem těle. Tito dřevění pomocníci vám vydrží léta letoucí a nevyžadují žádnou větší údržbu. Doporučujeme však čas od času omýt kartáč v teplé vodě.

Takže saunovaní zdar! A kartáčování dvojnásob!

 

Váš Kartes

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).