b143be139d3c916e4db5e4b7a457c1b2
Kontakty a otevíračka

Napište nám:

posta@kartes.cz

 

Zavolejte nám:

Telefon: +420 604 130 135


Přijďte se na nás podívat:

Areál VUT, objekt číslo 22, Kraví hora, Brno 602 00

 

AUTEM

Odbočte z ulice Veveří, okres Brno-město do ulice Rybkova. Pravděpodovně vás zarazí označení, že vjíždíte do slepé ulice, nenechte se ale zmást a neohroženě pokračujte nahoru až k areálu VUT, který se nachází v zatáčce na kopci po pravé straně. Kolem recepce vjeďte dovnitř a dejte se hned po levé straně silnící nahoru. Kartes sídlí ve žluté budově číslo 22 (třetí objekt zezhora). Parkovat můžete pohodlně až před našimi dveřmi.

MHD

Trolejbusem např. z Mendlova náměstí číslo 25 nebo 26 na zastávku Čápkova. Následně 15 minut chůze (viz mapa).

Šalinou číslo 3 nebo 11 z Židenic a Lesné na zastávku Rybkova. 15 minut chůze (viz mapa).

Nebo šalinou číslo 4 z brněnského centra (zastávka Česká) na zastávku Náměstí Míru. 9 minut chůze (viz mapa).

 

Otevírací doba:

PO až ČT 8:00 - 14:00, PÁ 8:00 - 12:00

           

A máme vymalováno!

A máme vymalováno!

10. 06. 2021, 20:55

Náš e-shop se specializuje zejména na prodej náčiní pro malíře a natěrače. Domácí kutilové i profesionálové u nás najdou široké spektrum štětců, válečků, CQ fólií, teleskopických holí apod. Při osobním setkání rádi váhavým zákazníkům poradíme s výběrem. Díky tomu, že nejsme velký hobbymarket, máme prostor se věnovat každému zákazníkovi individuálně, pobavit se s ním a zjistit jeho potřeby. Naše zákazníky dobře známe a fakt, že je mnoho z nich našimi stálými odběrateli, nám usnadňuje s nimi navázat úzký kontakt. S místními amatérskými kutily jsme v častém spojení a chodívají si k nám před svým malířským výkonem pro radu. Na základě zkušeností s tímto typem klientů jsme proto dali dohromady manuál pro malíře začátečníky, který je k dispozici na našem blogu. Věřte, že je občas fajn se nachytřit a inspirovat se.

Ano, někdy však převáží obavy z ne dobře vyvedeného díla a kutilové raději přenechají malířské činnosti profíkům. V tomto případě se ale nabízí otázka, jak narazit na toho správného malíře. V menších městech si člověk mnohokrát poradí s diářem kontaktů, případně se poptá internetového strýčka nebo příbuzného. Tito dva pánové většinou vždy vysypou na počkání několik telefonních čísel. Často se ale z vyprávění spíše setkáváme s opačnými případy z větších měst. Bezradní známí a kamarádi vnímají jako velký problém právě zde v tomto neosobním prostředí někoho šikovného vůbec najít. Vždyť tady mnohdy nezná ani soused souseda. A pokud se už někdo takový s válečkem za pasem a přesvědčivým výrazem objeví, těžko se dohledávají případné reference na jeho práci nebo cokoliv jiného, co by člověka utvrdilo, že vybral správně a může mu do rukou svěřit své bydlo. Není to jednoduché.

A napadlo vás někdy takhle zapátrat po malíři na nějaké ověřené síti kontaktů? Jste-li z Brna, Prahy, Ostravy nebo Plzně doporučujeme vám vyzkoušet službu Můj Adam. Tato platforma zahrnuje největší síť malířů v celé České republice. Výhodou je, že vám pomohou sehnat malíře ze dne na den, prostřednictvím online kalkulačky vám předem spočítají cenu a garantují vám, že s volbou malíře uspějete. Celou zakázku vyřídíte online. Stačí zadat poptávku pomocí online formuláře a ve vámi stanoveném termínu k vám dorazí malíř a vymaluje byt dle vašeho přání. 

Mít na výběr je vždycky lepší. Ať už navštívíte náš kamenný obchod na Kraví hoře, objednáte produkty online, nebo využijete službu Můj Adam, vaše dílo se jistě vydaří! 

 

 

 

Váš Kartes

Komentáře

Diskuze je prázdná.

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).