b143be139d3c916e4db5e4b7a457c1b2
Kontakty a otevíračka

Napište nám:

posta@kartes.cz

 

Zavolejte nám:

Telefon: +420 604 130 135


Přijďte se na nás podívat:

Areál VUT, objekt číslo 22, Kraví hora, Brno 602 00

 

AUTEM

Odbočte z ulice Veveří, okres Brno-město do ulice Rybkova. Pravděpodovně vás zarazí označení, že vjíždíte do slepé ulice, nenechte se ale zmást a neohroženě pokračujte nahoru až k areálu VUT, který se nachází v zatáčce na kopci po pravé straně. Kolem recepce vjeďte dovnitř a dejte se hned po levé straně silnící nahoru. Kartes sídlí ve žluté budově číslo 22 (třetí objekt zezhora). Parkovat můžete pohodlně až před našimi dveřmi.

MHD

Trolejbusem např. z Mendlova náměstí číslo 25 nebo 26 na zastávku Čápkova. Následně 15 minut chůze (viz mapa).

Šalinou číslo 3 nebo 11 z Židenic a Lesné na zastávku Rybkova. 15 minut chůze (viz mapa).

Nebo šalinou číslo 4 z brněnského centra (zastávka Česká) na zastávku Náměstí Míru. 9 minut chůze (viz mapa).

 

Otevírací doba:

PO až ČT 8:00 - 14:00, PÁ 8:00 - 12:00

           

Zubní kartáčky do ordinací

Rádi byste ve vašich zubních ordinací rozšířili svoji plejádu zubních kartáčků o český produkt a ještě k tomu ušetřili? Jste hygienistka a poskytujete v rámci svých služeb pacientům zubní kartáček jako "pozornost podniku" a hodilo by se vám nakupovat za velkoobchodní ceny?

Oslovte naši firmu Kartes. Řadu let již nabízíme zubní kartáčky do zubních ordinací a víme, jak na to! Díky velkoobchodnímu zastoupení pelhřimovské kartáčovny SPOKAR prodáváme do zubních ordinací tyto hygienické pomůcky za bezkonkurenční velkoobchodní ceny.

 

Poptejte velkoochodní ceník na telefonním čísle 604 130 135 nebo napište na posta@kartes.cz.

 

Navázali jsme spolupráci již s mnoha zubními ordinacemi, které od nás nejčastěji odebírají nejnovější řadu kartáčků SPOKAR 3429 X. Tato řada je k dostání ve variantách soft, supersoft a ultrasoft a díky vysoké kvalitě a velmi příznivé ceně značně úspěšně konkuruje např. známé značce Curaprox.

V případě zájmu máme k dispozici i šikovné měkké kartáčky pro děti nejrůznějších věkových kategorií.

 

Online katalog naleznete zde.

 


Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).